| POWER | 700 W |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | COOK@HOME STEAM/19750 |
| POWER: | 700 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 4008496781027 |








i
"" Today
| POWER | 700 W |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | COOK@HOME STEAM/19750 |
| POWER: | 700 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 4008496781027 |