| POWER | 700 W |
| CAPACITY | 1.8 Л |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXRC1800E |
| TYPE: | ОРИЗОВАРКА |
| MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 700 W |
| CAPACITY: | 1.8 Л |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.550 kg |
| EAN | 8432406680128 |








i
"" Today
| POWER | 700 W |
| CAPACITY | 1.8 Л |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXRC1800E |
| TYPE: | ОРИЗОВАРКА |
| MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 700 W |
| CAPACITY: | 1.8 Л |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.550 kg |
| EAN | 8432406680128 |