| PURPOSE | ДО 8 ЯЙЦА |
| POWER | 500 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5115-3 |
| PURPOSE: | ДО 8 ЯЙЦА |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.025 kg |
| EAN | 9003898511536 |







| PURPOSE | ДО 8 ЯЙЦА |
| POWER | 500 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5115-3 |
| PURPOSE: | ДО 8 ЯЙЦА |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.025 kg |
| EAN | 9003898511536 |