| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 8 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5115-3 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 8 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.025 kg |
| EAN | 9003898511536 |







| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 8 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5115-3 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 8 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.025 kg |
| EAN | 9003898511536 |