| МОЩНОСТ | 600 W |
| Марка | TERMOMAX |
| МОДЕЛ: | TK700S |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.790 kg |
| EAN | 3800139297589 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 600 W |
| Марка | TERMOMAX |
| МОДЕЛ: | TK700S |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.790 kg |
| EAN | 3800139297589 |