| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | пригтвяне на хот-дог |
| МОЩНОСТ | 380 W |
| КАПАЦИТЕТ | до 16 кренвирша |
| Марка | SMARTON |
| МОДЕЛ: | HM 050 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | пригтвяне на хот-дог |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| КАПАЦИТЕТ: | до 16 кренвирша |
| ПРИСТАВКИ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.332 kg |
| EAN | 8590669351107 |











