| PURPOSE | пригтвяне на хот-дог |
| POWER | 380 W |
| CAPACITY | до 16 кренвирша |
| Brand | SMARTON |
| MODEL: | HM 050 |
| PURPOSE: | пригтвяне на хот-дог |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 380 W |
| CAPACITY: | до 16 кренвирша |
| ATTACHMENT: | Yes |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.332 kg |
| EAN | 8590669351107 |











