| PURPOSE | УРЕД ЗА ХОТ-ДОГ |
| POWER | 440 W |
| CAPACITY | 1-6 |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | HDM-1263 |
| PURPOSE: | УРЕД ЗА ХОТ-ДОГ |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 440 W |
| CAPACITY: | 1-6 |
| COOKING TIME: | 8 мин |
| ATTACHMENT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.340 kg |
| EAN | 9003898712636 |







