| POWER | 1200 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MHT-383 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| POWER: | 1200 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.750 kg |
| EAN | 3800139285999 |





i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MHT-383 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| POWER: | 1200 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.750 kg |
| EAN | 3800139285999 |