| POWER | 500 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | CCM-1249 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ЗАХАРЕН ПАМУК |
| POWER: | 500 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.540 kg |
| EAN | 9003898712490 |








i
"" Today
| POWER | 500 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | CCM-1249 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ЗАХАРЕН ПАМУК |
| POWER: | 500 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.540 kg |
| EAN | 9003898712490 |