| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | CCM-1249 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ЗАХАРЕН ПАМУК |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.540 kg |
| EAN | 9003898712490 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | CCM-1249 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ЗАХАРЕН ПАМУК |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.540 kg |
| EAN | 9003898712490 |