| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MHT-383 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.750 kg |
| EAN | 3800139285999 |





i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MHT-383 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.750 kg |
| EAN | 3800139285999 |