| PURPOSE | Приготвяне на яйца |
| POWER | 500 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EBS-8-1246 |
| PURPOSE: | Приготвяне на яйца |
| MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 500 W |
| TIMER: | Yes |
| DIMENSIONS: | 210Х170Х150 ММ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.120 kg |
| EAN | 9003898712469 |







i
"" Today
| PURPOSE | Приготвяне на яйца |
| POWER | 500 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EBS-8-1246 |
| PURPOSE: | Приготвяне на яйца |
| MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 500 W |
| TIMER: | Yes |
| DIMENSIONS: | 210Х170Х150 ММ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.120 kg |
| EAN | 9003898712469 |