| POWER | 600 W |
| Brand | TERMOMAX |
| MODEL: | TK700S |
| POWER: | 600 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.790 kg |
| EAN | 3800139297589 |










i
"" Today
| POWER | 600 W |
| Brand | TERMOMAX |
| MODEL: | TK700S |
| POWER: | 600 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.790 kg |
| EAN | 3800139297589 |