| POWER | 1200 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EPM-1200 |
| POWER: | 1200 W |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.120 kg |
| EAN | 9003898711097 |



i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EPM-1200 |
| POWER: | 1200 W |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.120 kg |
| EAN | 9003898711097 |