| PURPOSE | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| POWER | 40 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | GCM-1250 |
| PURPOSE: | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| POWER: | 40 W |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.110 kg |
| EAN | 9003898712506 |










i
"" Today
| PURPOSE | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| POWER | 40 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | GCM-1250 |
| PURPOSE: | ЗА ЖЕЛИРАНИ БОНБОНИ |
| POWER: | 40 W |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.110 kg |
| EAN | 9003898712506 |