| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EPM-1200 |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.120 kg |
| EAN | 9003898711097 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EPM-1200 |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.120 kg |
| EAN | 9003898711097 |