| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 380 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SEG 720BS |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.820 kg |
| EAN | 8590669114832 |







i
"" Днес
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 380 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SEG 720BS |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.820 kg |
| EAN | 8590669114832 |