| PURPOSE | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER | 380 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SEG 720BS |
| PURPOSE: | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER: | 380 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.820 kg |
| EAN | 8590669114832 |







i
"" Today
| PURPOSE | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER | 380 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SEG 720BS |
| PURPOSE: | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER: | 380 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.820 kg |
| EAN | 8590669114832 |