| STATIONARY TOOL TYPE | WOODWORKING MACHINE |
| POWER CONSUMPTION | 2200 W |
| IDLE SPEED 1/min | 5500 |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 250 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 85 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-CWM01 |
| STATIONARY TOOL TYPE: | WOODWORKING MACHINE |
| POWER CONSUMPTION: | 2200 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 5500 |
| TABLE LENGTH: | 750 мм |
| TABLE WIDTH: | 560 мм |
| OUTER DIAMETER OF DISC: | 250 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 30.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES: | 85 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 79.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 36 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123158995 |












