| ТИП НАСТОЛНА МАШИНА | ДЪРВООБРАБОТВАЩА МАШИНА |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2200 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 5500 |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 250 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 85 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-CWM01 |
| ТИП НАСТОЛНА МАШИНА: | ДЪРВООБРАБОТВАЩА МАШИНА |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2200 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 5500 |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНИЯ ПЛОТ: | 750 мм |
| ШИРИНА НА РАБОТНИЯ ПЛОТ: | 560 мм |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 250 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 30.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 85 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 79.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123158995 |












