| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 74.00 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | FAYANS |
| MODEL: | 740MM |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 74.00 см |
| SOAP DISH: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4014804882577 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 74.00 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | FAYANS |
| MODEL: | 740MM |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 74.00 см |
| SOAP DISH: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4014804882577 |