| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 74.00 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | 740MM |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 74.00 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4014804882577 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 74.00 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | 740MM |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 74.00 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4014804882577 |