| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 100.00 см |
| SOAP DISH | Yes |
| HAND SHOWER INCLUDED | 1-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL: | YS34194 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 100.00 см |
| SOAP DISH: | Yes |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 1-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 150 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800136140253 |




