| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| САПУНЕРКА | Да |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 1-ФУНКЦИЯ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 150 см |
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ: | YS34194 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 см |
| САПУНЕРКА: | Да |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 1-ФУНКЦИЯ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 150 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800136140253 |




