| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 60.00 см |
| SOAP DISH | Yes |
| HAND SHOWER INCLUDED | 2-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 175 см |
| Brand | GROHE |
| MODEL: | VITALIO COMFORT II |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 60.00 см |
| SOAP DISH: | Yes |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 2-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 175 см |
| ADDITIONAL INFORMATION: | SPEEDCLEAN ANTIKALK СИСТЕМА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4005176412318 |




