| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| САПУНЕРКА | Да |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 2-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 175 см |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | VITALIO COMFORT II |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 60.00 см |
| САПУНЕРКА: | Да |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 2-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 175 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | SPEEDCLEAN ANTIKALK СИСТЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176412318 |




