| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 61.00 см |
| SOAP DISH | Yes |
| HAND SHOWER INCLUDED | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 175 см |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | FRESH M3 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 61.00 см |
| SOAP DISH: | Yes |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 175 см |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800861048169 |




