| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 61.00 см |
| САПУНЕРКА | Да |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 175 см |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | FRESH M3 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 61.00 см |
| САПУНЕРКА: | Да |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 175 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800861048169 |




