| TAP | Yes |
| FIX SHOWER | Yes |
| HAND SHOWER | Yes |
| LENGTH | 200.00 мм |
| WIDTH | 200.00 мм |
| HEIGHT | 1200.00 мм |
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL: | GS-4009 |
| TAP: | Yes |
| FIX SHOWER: | Yes |
| HAND SHOWER: | Yes |
| NOZZLE NUMBER: | 6 |
| LENGTH: | 200.00 мм |
| WIDTH: | 200.00 мм |
| HEIGHT: | 1200.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТЪКЛЕНА ПОЛИЦА |
| EAN | 3800132515086 |


