| СМЕСИТЕЛ | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ШИРИНА | 200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1200.00 мм |
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ: | GS-4009 |
| СМЕСИТЕЛ: | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ: | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ: | Да |
| БРОЙ ДЮЗИ: | 6 |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ШИРИНА: | 200.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1200.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТЪКЛЕНА ПОЛИЦА |
| EAN | 3800132515086 |


