| TAP INCLUDED | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 250 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 4-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | FAYANS |
| MODEL: | DALIA |
| TAP INCLUDED: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER: | 250 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 4-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 150 см |
| SOAP DISH: | No |
| HEIGHT: | РЕГУЛИРУЕМА 80-140СМ |
| WARRANTY MIXER TAP: | 60 МЕСЕЦА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 7612738800154 |




