| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 250 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 4-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 150 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | DALIA |
| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА: | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ: | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ: | 250 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 4-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 150 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ВИСОЧИНА: | РЕГУЛИРУЕМА 80-140СМ |
| ГАРАНЦИЯ СМЕСИТЕЛ: | 60 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 7612738800154 |




