| TAP INCLUDED | FOR SHOWER |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 260 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 175 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | GROHE |
| MODEL: | VITALIO JOY 260 |
| TAP INCLUDED: | FOR SHOWER |
| TAP PURPOSE: | FOR SHOWER |
| FIX-SHOWER-DIAMETER: | 260 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 175 см |
| SOAP DISH: | No |
| HEIGHT: | 111,6 СМ |
| WARRANTY MIXER TAP: | 60 МЕСЕЦА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4005176647673 |





