| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА | ЗА ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 260 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 175 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | VITALIO JOY 260 |
| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА: | ЗА ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ: | ЗА ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ: | 260 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 175 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 111,6 СМ |
| ГАРАНЦИЯ СМЕСИТЕЛ: | 60 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176647673 |





