| TAP INCLUDED | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 250 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 175 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | A7629AA |
| TAP INCLUDED: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER: | 250 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 175 см |
| SOAP DISH: | No |
| HEIGHT: | 111,6 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТЕХНОЛОГИЯ COOL BODY |
| COLOUR: | ХРОМ |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4015413354158 |









