| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 250 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 175 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ: | A7629AA |
| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА: | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ: | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ: | 250 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 175 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 111,6 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ТЕХНОЛОГИЯ COOL BODY |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4015413354158 |









