| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| GRINDING DISC DIAMETER | 150 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| IDLE SPEED 1/min | 6000-13000 |
| SUITABLE FOR | SEMI-PROFFESIONAL USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-RSA04 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 450 W |
| GRINDING DISC DIAMETER: | 150 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 6000-13000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.000 kg |
| SUITABLE FOR: | SEMI-PROFFESIONAL USE |
| EAN | 3800123167256 |







