| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 450 W |
| ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА | 150 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 6000-13000 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-RSA04 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 450 W |
| ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА: | 150 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 6000-13000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800123167256 |







