| WI-FI | Yes |
| Brand | AKASO |
| MODEL: | V50 X |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 3/5/8/12/20 MPx |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.1 см |
| WI-FI: | Yes |
| WATERPROOF: | No |
| MEMORYCARDINSIDE: | No |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WEIGHT: | 0.050 g |
| DIMENSION (H, W, D): | 60x42x32 mm |
| BATTERY: | 1350 MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 818537029445 |













