| RESOLUTION | 12.0 MPx |
| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | ACTION 2 DUAL SCREEN |
| ANGLE OF VIEW: | 155 |
| RESOLUTION: | 12.0 MPx |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 4000x3000 px |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.8 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 4.5 см |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WATERPROOF: | Yes |
| MEMORY CARD: | MICRO SD |
| INTERNAL MEMORY: | No |
| WEIGHT: | 56 ГР |
| DIMENSION (H, W, D): | 39x39x22.3 mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565920362 |











