| РЕЗОЛЮЦИЯ | 12.0 MPx |
| WI-FI | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | ACTION 2 DUAL SCREEN |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 155 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12.0 MPx |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 4000x3000 px |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.8 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.5 см |
| BLUETOOTH: | Да |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | MICRO SD |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | Не |
| ТЕГЛО: | 56 ГР |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 39x39x22.3 mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941565920362 |











