| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | OSMO POCKET 3 |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.1 см |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| MEMORY CARD: | microSD ДО 512 GB |
| WEIGHT: | 179g |
| DIMENSION (H, W, D): | 140 X 42 X 34 MM |
| BATTERY: | 1300MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565969873 |



















