| WI-FI | Yes |
| Brand | INSTA 360 |
| MODEL: | X4 CINSABMA |
| ANGLE OF VIEW: | 360° |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.3 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.8 см |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| MEMORY CARD: | MICRO SD |
| MEMORYCARDINSIDE: | No |
| REMOTE CONTROL: | No |
| WEIGHT: | 203 ГР |
| DIMENSION (H, W, D): | 123.6 x 46 x 37.6 mm |
| BATTERY: | 2290 MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 842126105081 |















