| WI-FI | Да |
| Марка | INSTA 360 |
| МОДЕЛ: | X4 CINSABMA |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 360° |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.3 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.8 см |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | MICRO SD |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТЕГЛО: | 203 ГР |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 123.6 x 46 x 37.6 mm |
| БАТЕРИЯ: | 2290 MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 842126105081 |















