| WI-FI | Yes |
| Brand | GOPRO |
| MODEL: | HERO |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 12 MPx |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.7 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 4.5 см |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| MEMORY CARD: | microSD |
| MEMORYCARDINSIDE: | No |
| INPUT: | USB-C |
| OUTPUT: | USB-C |
| WEIGHT: | 86g |
| BATTERY: | 1255MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 810116381869 |













