| WI-FI | Да |
| Марка | GOPRO |
| МОДЕЛ: | HERO |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 12 MPx |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.7 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.5 см |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | microSD |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ВХОДОВЕ: | USB-C |
| ИЗХОДИ: | USB-C |
| ТЕГЛО: | 86g |
| БАТЕРИЯ: | 1255MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 810116381869 |













