| WI-FI | Yes |
| GPS | No |
| Brand | XMART |
| MODEL: | WF430 4K |
| ANGLE OF VIEW: | 170° поле на видимост |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 16 |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| WI-FI: | Yes |
| GPS: | No |
| WATERPROOF: | Yes |
| MEMORYCARDINSIDE: | No |
| INTERNAL MEMORY: | No |
| INPUT: | USB 2.0 |
| WEIGHT: | 56 ГР |
| DIMENSION (H, W, D): | 59 x 41 x 29мм |
| BATTERY: | 900 MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 20451080 |













