| WI-FI | Да |
| GPS | Не |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | WF430 4K |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 170° поле на видимост |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 16 |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| WI-FI: | Да |
| GPS: | Не |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | Не |
| ВХОДОВЕ: | USB 2.0 |
| ТЕГЛО: | 56 ГР |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 59 x 41 x 29мм |
| БАТЕРИЯ: | 900 MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 20451080 |













