| POWER CONSUMPTION | 1000 W |
| WORKING WIDTH | 36.50 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES | 4 |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-ET03 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1000 W |
| WORKING WIDTH: | 36.50 см |
| DEPTH: | 18.00 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES: | 4 |
| PRODUCT WEIGHT: | 7.800 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972003552 |









